مطالب من - مطالب ارسال شده توسط admin

windows 8 windows 7 opera firefox chrome idm winrar kmplayer kaspersky flashplayer adobe reader

طراحی لوگو

design logo

چگونه یک لوگو مناسب طراحی کنیم؟ طراحی لوگو حرفه ای
صاحبان کسب و کارها هزینه های زیادی را بابت رسانه های تبلیغاتی مصرف می کنند، اما در فرایند طراحی دقت خیلی زیادی به خرج نمی دهند! در ادامه به چند نکته اساسی در طراحی لوگوهای تبلیغاتی خواهیم پرداخت

درس اول : در طراحی خود دقت كنید
و به 3 سوال مهم زیر پاسخ دهید :
1. آیا در طراحی لوگو شما، (بیش از حد) از انیمیشن استفاده شده است؟
اگر این طور است حتماً در فروش شكست می خورید.
2. آیا آرم شركت در آن وجود دارد؟
هیچ كس به آرم شما توجه نخواهد كرد، مگر آنكه مطلب خاصی را به بیننده برساند.
3. آیا تاكید كرده اید كه روی این قسمت كلیك كنید؟
مسلماً مایلید كه بیننده عملی را انجام دهد، نه اینكه تا بی نهایت به تبلیغ شما خیره شود.
حالا كه مطالب اصلی مطرح شد، كمی بیشتر توضیح می دهم.
طراحی لوگو یك اصل كلی و ساده دارد:محتوای تبلیغات باید فقط متن ساده یا لینك به سایت شما باشد. اكثر مردم به این نوع تبلیغات توجه خواهند كرد زیرا هنگامی كه فردی در اینترنت سیر می كند به دنبال مجموعه ای از اطلاعات خاص است و به فكر مشاهده انیمیشن های جذاب یا آرم های هنری نیست. مردم به دنبال اطلاعات مرتبط با موضوع موردنظر خود هستند، پس وظیفه شما همین است:ارائه اطلاعات صحیح به جستجوگران در زمان و مکان مناسب.
به شما اطمینان می دهم كه این كار به حدی ساده است كه احتیاج به هیچ طراحی حرفه ای ندارید و خودتان می توانید یك بنر ساده را طراحی كنید، زیرا هیچ شخصی بهتر از خود شما محصولات و خدماتتان را نمی شناسد. با جملات ساده و گویا آنها را توصیف كنید و شاهد جذب شدن ترافیك و مشتریان مستعد به سایت خود باشید.طراحی لوگو حرفه ای
درس دوم :
1- ایجاد آرم( نشان تجاری)یاایجاد ترافیك
بنرهای تبلیغاتی می توانند با توجه به اهداف مورد نظرتان شما را یاری كنند.
آیا شما به دنبال ایجاد آرم تجاری و معروفیت آن هستید یا تنها مایلید حجم ترافیك سایت خود را در مدت زمان معینی بالا ببرید؟
معروف ساختن نام تجاری در اذهان عمومی، مسلماً مشكل تر است خصوصاً برای شركتهای كوچك یا متوسط. اما اگر بودجه كافی برای این كار در نظر گرفته اید، مشغول شوید.
برای ایجاد ترافیك استفاده از تبلیغات شاید منطقی ترین راه باشد اما اگر بخواهید تعداد زیادی لوگو در سایتهای مختلف قرار دهید متحمل هزینه زیادی خواهید شد، خصوصاً هنگامی كه شما برای كلیك بازدیدكننده روی بنر پول پرداخت می كنید، اما این ورود منجر به فروش نمی شود.
راه عملی تر برای این كار آن است كه 2 یا 3 لوگو در سایتهای مرتبط قرار دهید تا فشار زیادی را از نظر مالی متحمل نشوید.
2- مكان قرار گرفتن بنر
راز موفقیت بنرهای تبلیغاتی در مكان قرار گرفتن آن نهفته است. باید زمان لازم را صرف كنید و محل مناسب را بیابید. سایتهائی را پیدا كنید كه در زمینه مرتبط با شما كار می كنند اما محصولات و خدمات شما را ارائه نمی دهند. بازدیدكنندگان این سایتها مسلماً در همان لحظه به سمت شما جذب خواهند شد. صفحه ورود مشتریان به سایت خود را جذاب طراحی كنید تا بازدید کننده را به ماندن در سایت شما ترغیب نماید.
درس سوم : درست و كامل عمل كنید.
معنای این جمله آنست كه نباید به یك بنر اكتفا كنید. شما باید حداقل 4 تا 6 لوگو با متن ها و اندازه های متفاوت داشته باشید. به این ترتیب این امكان وجود دارد كه همزمان آنها را امتحان كنید و كارآئی هر كدام را بسنجید. هر بنر در مدت زمان خاصی حداكثر تاثیر را روی مخاطبین خود دارد و باید بعد از مدتی تعویض شود. در این صورت شما با توجه به اطلاعات جمع آوری شده، می دانید كه چه نوع تبلیغاتی تاثیرگذارترند و در ساخت بنرهای بعدی فاكتورهای موفقیت را منظور خواهید كرد. همچنین شما می توانید مكان این تبلیغات را به صورت چرخشی تغییر دهید و تاثیر هر كدام از بنرهای تبیلغاتی خود را در سایتهای مختلف بسنجید.
درس چهارم :
همه چیز را با دقت زیر نظر داشته باشید.
ممكن است بعضی از بنرهای تبلیغاتی در سایتهای معینی بهتر از بقیه عمل كنند. نكته زیر را در نظر داشته باشید، نوع بازدید كنندگان سایت عاملی است كه تاثیر مستقیم بر موفقیت لوگو شما دارد.
اگر بنری در ایجاد ترافیك موثر نبوده ممكن است به یكی از دو دلیل زیر باشد:
• ایراد از طراحی لوگو است.
• ممكن است در آن مكان، افراد به موضوع مورد نظر ما علاقه ای نداشته باشند.
اگر لوگو در كار خود موفق بود، نشاندهنده آن است كه در آن محیط افراد بسیاری به دنبال پیشنهادات ما بوده اند.(پیشنهاداتی که توسط لوگو ما واضح و صحیح به بازدید کننده انتقال یافته است).
اگر تبلیغات شما موفق هستند لازم نیست تغییری در آنها ایجاد كنید.می توانید برای تاثیر بیشتر در فواصل زمانی مختلف بخشهائی را به آن اضافه یا كم كنید و در سایتهای مختلف آنها را امتحان كنید.
استفاده مناسب از بنرهای تبلیغاتی، روشی موثر در بازاریابی محصولات و خدمات شما خواهد بود.اما همانطور كه قبلاً نیز گفته شد"برای انتخاب هر روش یا راه كاری ابتدا احتیاج به بررسی و تحقیق می باشد.در ضمن این بررسی شما در این زمینه حرفه ای و با تجربه خواهید شد. اكنون وقت آن است كه برای استفاده یا عدم استفاده از این روش تصمیم بگیرید.
و توصیه آخر:
هرگز تصور نكنید كه چون این روش دارای مقبولیت عام است پس شما هم باید از آن استفاده كنید بلکه همواره به دنبال روشهای بازاریابی متناسب با تجارت خود باشید.

طراحی بنر

طراحی بنر

طراحی بنر تبلیغاتی  (Banner) در ابعاد گوناگون و همچنین فرمت های مختلف ، ترکیبی از تصاویر و متون تبلیغاتی هستند که برای هدایت خریداران از وب سایت های دیگر به صفحه ای خاص( و یا صفحه ی اصلی وب سایت) به کار می‌روند.

در طراحی بنرهای تبلیغاتی می بایست به چند نکته توجه کرد:

سبک و کم حجم بودن : یکی از مهمترین ویژگیهای یک بنر تبلیغاتی کم حجم بودن آن است . با توجه به سرعت اینترنت و میزان پهنای باند درکشورمان ، باید طوری بنرهای تبلیغاتی را طراحی کنید که اکثر کاربران قادر باشند آن را مشاهده کنند .

جذابیت : جذابیت اولین چیزی است که باعث می شود تا یک کاربر ، یک بنر تبلیغاتی را مشاهده کند .

اگر می خواهیم تا کاربران را به سوی خود جلب کنیم می بایست بنرهای تبلیغاتی جذاب را برایشان به نمایش بگذاریم. خلاقیت را فراموش نکنید . در بین بنرهای ثابت و متحرک ، بنرهای تبلیغاتی متحرک جذابیت بیشتری دارند .طراحی بنر تبلیغاتی

بنرهای متحرک را می توان در دو فرمت swf (فلش) و gif (گیف) طراحی و پیاده سازی کرد . بنرهای فلش چون به صورت انیمیشن های زنده طراحی می شوند ، چشم گیر تر هستند ؛ اما کاربران برای تماشای این نوع بنرها می بایست نرم افزار فلش پلیر را ( افزونه ی آن برای مرورگرهای مختلف ) روی کامپیوتر خود نصب داشته باشند . البته امروزه با توجه به وسعت کاربرد این فرمت نرم افزاری در دنیای مجازی ، اکثر کاربران از این نرم افزار استفاده می کنند.

رنگ بندی مناسب : علاوه بر جلب توجه ، بنری که قصد طراحی آن را دارید ، می بایست زننده نباشد . در غیر اینصورت علاوه بر این که مخاطب را جذب نخواهد کرد ،باعث آزار او و طبیعتاً فرار او از تبلیغات شما خواهد شد ! در این جاست که شما با به کارگیری یک رنگ بندی مناسب ( طوری که در بحث روانشناسی رنگ ها آورده شد ) می توانید از فرار مخاطب جلوگیری کنید .

با توجه به موارد گفته شده اگر زمانی را برای طراحی بنرهای تبلیغاتی مناسب در اختیار ندارید و یا نمی توانید بنری را متناسب با نیازهای تبلیغاتی خود طراحی کنید ، می توانید به مشاورین گرافیست مراجعه کنید. اشخاص ، تیم ها و وب سایت هایی هستند که خدمات طراحی بنرهای تبلیغاتی را به کسانی مانند شما ارائه می دهند . برای بنرهای متحرک سناریوی مشخص انتخاب کنید: قرار است چه پیامی را به مخاطبان انتقال دهید؟ این پیام باید در قالبی رسمی و یا طنزگونه بازگو شود؟

اصلا مخاطبان اصلی پیام چه کسانی هستند؟ با پرسیدن سوال هایی از این دست، می توانید یک سناریو برای انتقال پیام تبلیغاتی خود به مخاطبان از طریق بنر تبلیغاتی، بسازید. بنرهای تبلیغاتی متحرک را مانند یک فیلم یا انیمیشن چند ثانیه ای در نظر بگیرید و با توجه به این ذهنیت دست به طراحی آن ها بزنید. سایز مناسب انتخاب کنید: بنرهای تبلیغاتی غالبا در اندازه های استاندارد از پیش تعریف شده طراحی و پیاده سازی می شوند. اندازه های 120 در 120، 120 در 240، 200 در 300، 468 در 60 و... (اندازه ها به پیکسل محاسبه می شوند) برای بنرهای تبلیغاتی مناسب هستند و وب سایت های اینترنتی، مکان های تبلیغاتی خود را بر اساس آن ها در نظر می گیرند. برای داشتن یک بنر تبلیغاتی خوب و مناسب، نیاز نیست در تمامی اندازه های استاندارد (و غیر استاندارد!) بنر طراحی کنید. فقط کافی است تا اندازه هایی که می توانید پیامتان را در آن به خوبی به مخاطبینتان منتقل کنید انتخاب و از آن ها استفاده کنید. گرافیست ها قاعدتا اهل کسب و کار نیستند: (!) موارد مورد نظر خود و مورد نیاز طراحان برای پیاده سازی را به صورت کامل در اختیار آن ها قرار دهید.

قرار نیست یک طراح کاملا یا تا حد زیادی به جای شما فکر کند. البته هر کسی در هر کاری نیاز به مشورت دارد و در این موضوع شکی نیست؛ اما همیشه به این موضوع توجه کنید که هر کسی که در موضوعی تخصص و مهارت دارد، لزوما یک مدیر کسب و کار نیست! پس همه چیز را به آن ها واگذار نکنید. تصاویر مناسب انتخاب کنید: یکی از مهمترین اجزای انتقال پیام در بنرهای تبلیغاتی، تصاویر هستند. پس به یاد داشته باشید که باید بهترین تصاویر را برای انتقال هرچه بهتر پیامتان انتخاب کنید. برای اینکار می بایست پیامتان را تا حد ممکن برای خود شفاف کنید. گاهی یک تصویر می تواند بیشتر از هر نوشته ای، پیام مورد نظر شما را به مخاطبان منتقل کند. سعی کنید از افراد مختلف برای انتخاب تصاویر کمک بگیرید. از آن ها بخواهید تا به شما بگویند آیا تصاویر انتخاب شده تان می توانند پیام مورد نظرتان را انتقال دهند؟

شاگردان کی‌روش قرقیزها را 6 تایی کردند/ جوانان امتحان خوبی پس دادند +فیلم

خانه / اخبار / شاگردان کی‌روش قرقیزها را 6 تایی کردند/ جوانان امتحان خوبی پس دادند +فیلم

شاگردان کی‌روش قرقیزها را 6 تایی کردند/ جوانان امتحان خوبی پس دادند +فیلم

 

پارس کلوپ:

تیم ملی فوتبال ایران در دیداری دوستانه مقابل قرقیزستان به پیروزی پر گل رسید.

برد بی‌درد‌سر تیم ملی ایران در دیداری دوستانه/شاگردان کی‌روش با 6 گل به مرخصی رفتندبه گزارش مشرق، تیم ملی فوتبال ایران در
ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 7 هزار تماشاگر از ساعت 21 به مصاف تیم
قرقیزستان رفت که  بازی با نتیجه 6 بر صفر به سود ایران به پایان رسید.(فیلم)

گل اول ایران:  در دقیقه 5 داور برخورد توپ به دست مدافع قرقیزستان را خطای پنالتی تشخیص داد و این ضربه را مسعود شجاعی تبدیل به گل کرد.

در دقیقه 14 مهدی طارمی یک ضربه سر شیرجه‌ای زد که توپش به تیرک دروازه قرقیزستان خورد.

گل دوم ایران: در
دقیقه 25 ضربه کرنر را مسعود شجاعی زد که مهدی طارمی با یک ضربه سر
دروازه‌بان حریف را وادار به واکنش کرد و توپ برگشتی را هم با یک ضربه سر
تبدیل به گل دوم ایران کرد.

گل سوم ایران: در دقیقه 30 مهدی ترابی با یک شوت از داخل محوطه جریمه گل سوم تیم ملی را به ثمر رساند.

در دقیقه 39 قرقیزستان صاحب یک ضربه کرنر روی دروازه ایران شد که حقیقی این توپ را برگشت داد.

نیمه دوم:

گل چهارم: در
دقیقه 68 پاس زمینی علیرضا جهانبخش در محوطه جریمه به کریم انصاری فرد
رسید و او هم با یک ضربه دقیق گل چهارم تیم ملی را به ثمر رساند.

در دقیقه 79 شوت بازیکن قرقیزستان را محمدرضا اخباری دروازه‌بان تیم ملی مهار کرد.

گل پنجم: در دقیقه 86 ارسال جهانبخش در محوطه شش قدم به سردار آزمون رسید او هم با یک ضربه دقیق گل پنجم را به ثمر رساند.

گل ششم: در
دقیقه 90 سردار آزمون در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف قرار گرفت که
شوت او به تیرک دروازه برخورد کرد و در برگشت کریم انصاری فرد گل ششم
ایران را به ثمر رساند.

تیم قرقیزستان در رده بندی فیفا در مکان 111 قرار
دارد و تیمی درجه دو نشان داد که در آسیا نیز تیم پانزدهم جدول رده بندی
فیفاست.قرقیزستان نتوانستند در این بازی فشاری به تیم ملی ایران وارد کنند.

ملی پوشان ایرانی بعد از این برد تفریحی تا روز 31
خردادماه  استراحت خواهند کرد و پس از آن خود را برای اردوی تابستانی آماده
می‌کنند. ملی پوشان پس از پایان لیگ برتر و جام حذفی مدام با تیم ملی
تمرین کردند و دو بازی با مقدونیه و قرقیزستان انجام دادند.

محمد مجرافی داور عمانی به بایراموف از قرقیزستان کارت زرد نشان داد. 

تیم ملی فوتبال ایران خود را برای حضور در مسابقات
مقدماتی جام جهانی 2018 آماده می‌کند ما در این رقابت‌ها با کره جنوبی،
قطر، ازبکستان، چین و سوریه همگروه هستیم.

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران:

علیرضا حقیقی( از دقیقه 61 محمدرضا اخباری) ، دانیال
ماهینی، سید جلال حسینی( از دقیقه 61 داریوش شجاعیان)، محمد طیبی، میلاد
محمدی، سعید عزت‌اللهی( از دقیقه 46 کمال کامیابی‌نیا)، عزت الله پورقاز،
مسعود شجاعی( از دقیقه 64 اشکان دژاگه)، مهدی ترابی( از دقیقه 64 علیرضا
جهانبخش)، مهدی طارمی( از دقیقه 71 سردار آزمون) وکریم انصاری‌فرد

سرمربی: کارلوس کی‌روش

آذری: چه کسی می‌خواهند جلوی سرخ‌آبی‌ها را بگیرند

خانه / اخبار / آذری: چه کسی می‌خواهند جلوی سرخ‌آبی‌ها را بگیرند؟

آذری: چه کسی می‌خواهند جلوی سرخ‌آبی‌ها را بگیرند؟

 

پارس کلوپ :

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با انتقاد از ریخت‌ و پاش‌ها در فصل نقل و انتقالات فوتبال گفت: تا کی می‌خواهند با شعارهای تبلیغاتی علیه ولخرجی‌ها بایستند؟

به گزارش مشرق،‌ سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره عملکرد برخی باشگاه‌ها در فصل نقل و انتقالات و هزینه‌های هنگفت آن‌ها اظهار کرد: زمانی علیه تیم‌های صنعتی هجمه فراوانی بود اما امسال ما فقط یک بازیکن از لیگ دو گرفته‌ایم که مبلغ قراردادش برای دو سال 150 میلیون تومان است.

او ادامه داد: می‌گویند جلوی ریخت و پاش تیم‌های بزرگ و استقلال و پرسپولیس را گرفته‌اند ولی چه کسی می‌خواهد جلوی آن‌ها را بگیرد؟ این حرف‌ها همه شعارهای تبلیغاتی است که قبل از فصل مطرح می‌شود اما هر کسی هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد.

آذری درباره احتمال کاهش سهمیه مستقیم ایران در لیگ قهرمانان آسیا و اظهار نظر پرسپولیسی‌ها مبنی بر این که قهرمان جام حذفی و لیگ به آسیا می‌روند و سپس تیم‌های دوم و سوم لیگ سهمیه می‌گیرند، گفت: امیدوارم سهمیه ایران کم نشود و پرسپولیس هم به عنوان سهمیه مستقیم سوم راهی آسیا شود.

او درباره مذاکره باشگاه‌ها با برخی بازیکنان ذوب هم اظهار کرد: چند باشگاه با 2-3 بازیکن ما مذاکره کردند در حالی که آن‌ها با ما قرارداد داشتند که این کار غیر اخلاقی بود. به همکارانم در سایر باشگاه‌ها گفته‌ام که تنها می‌توانند با بازیکنان آزاد ما مذاکره کنند و برای سایرین باید رسما از طریق باشگاه‌ اقدام کنند.

آذری در پایان گفت: هنوز گل‌محمدی فهرست مازاد ارائه نداده و ما در حال تلاش هستیم که بازیکنان مورد نظر او را جذب کنیم. تمرین‌های تیم از 28 خرداد ماه آغاز می‌شود.

آموزش و نحوه درست کردن شارلوت رویال

آموزش و نحوه درست کردن شارلوت رویال

 

آموزش و نحوه درست کردن شارلوت رویال

آشپزی:در آموزش آشپزی شیرینی های مختلفی وجود دارد در قسمت آشپزی سایتمیهن گرام آموزش دسر های مختلفی وجود دارد در اینجا طرز تهیه شارلوت قرار داده شده است.

مواد لازم

یک عدد کیک اسفنجی                           ۶ تخم مرغی
خامه                                                 ۳۵۰ گرم
پودر قند                                              ۵ قاشق سوپخوری
کمپوت آناناس خرد شده                         ۲ لیوان
آلبالو یا گیلاس                                     برای تزئین
سفیده تخم مرغ                                   ۱ عدد
بادام ورقه شده یا خلال بوداده                 ۱۰۰ گرم

ابتدا کیک اسفنجی را بدین طریق آماده می کنیم

مواد لازم برای کیک

تخم مرغ                                            ۶ عدد
آرد سفید گندم                                    ۶ قاشق سوپخوری (۱۵۰ گرم)
شکر                                                 ۶ قاشق سوپخوری (۱۵۰ گرم)
وانیل                                                نصف قاشق چایخوری

طرز تهیه

نکته اساسی در تهیه این کیک، خوب زدن زرده و سفیده تخم مرغ است تا کیک بدون بکین پادر پف کرده ، لطیف شود .

قالب گرد مناسبی را چرب کرده به آن آرد می پاشیم و قالب را می گردانیم تا کف و اطراف قالب با آرد آغشته شود، بعد زرده و سفیده را از هم جدا کرده،زرده را با شکر و وانیل مخلوط می کنیم و خوب هم می زنیم تا کاملا زرده سفید و سفت و کشدار شود. سفیده را جداگانه آنقدر می زنیم تا مثل پنبه سفید و سفت شود،به طوری که اگر کاسه را برگردانیم سفیده از کاسه نریزد.
زرده و سفیده را به سرعت مخلوط می کنیم . آرد را کم کم ریخته ، هم می زنیم ، به حدی که تمام مواد فقط مخلوط شود . بعد از مخلوط کردن ، مایه را نباید زیاد هم زد، چون پف آن می خوابد فر را با حرارت ۳۵۰ درجه فارنهایت یا ۱۷۵ درجه سانتیگراد گرم می کنیم.
قالب را می گذاریم طبقه وسط فر به مدت ۴۵ دقیقه تا کیک بالا آمده،روی آن زرین شود. با انگشت روی آن فشار می آوریم ، باید چیزی به دست نچسبد . قالب را از فر خارج کرده ، می گذاریم سرد شود. کیک را از قالب خارج می کنیم و یک دایره از روی آن بر می داریم . داخل کیک را خالی می نمائیم ، باید اطراف و کف کیک به اندازه ۲ سانتیمتر باقی بماند، ۱۰۰ گرم کره را گرم کرده ، با قاشق به کف و اطراف کیک می ریزیم.
دوباره کیک را در فر می گذاریم تا کیک کمی برشته شود و بعد می گذاریم تا سرد شود . خامه را با پودر قند و نصف قاشق چایخوری وانیل مخلوط می کنیم و ظرف خامه را روی یخ می گذاریم . خامه را می زنیم تا کاملا سفت شده ، فرم بگیرد.
یک عدد سفیده تخم مرغ را آنقدر می زنیم تا کاملا سفت شود، بعد آن را کم کم داخل خامه می ریزیم و مخلوط می کنیم . ۱ لیوان از خامه را کنار می گذاریم ، چند تکه از آناناس را بر می داریم ، بقیه را با خامه مخلوط کرده، داخل کیک می ریزیم و دایره کیک را که از روی آن برداشته ایم ، مجددا روی آن قرار می دهیم . کمی روی آن را فشار می دهیم که کیک و خامه به هم بچسبد.
اطراف و روی شارلوت را با خامه می پوشانیم و بادام را اطراف کیک می پاشیم، به طوری که به خامه بچسبد. بقیه خامه را در قیف می ریزیم و روی شارلوت را با خامه در قیف و تکه های آناناس و آلبالو تزئین می کنیم.

شارلوت

پیانیچ رسما با ۳۲ میلیون یورو به یوونتوس پیوست +عکس

پیانیچ رسما با ۳۲ میلیون یورو به یوونتوس پیوست +عکس

به نقل از ایران مسافر:

پیانیچ با قراردادی به ارزش ۳۲ میلیون یورو به یوونتوس پیوست.

به گزارش ایران مسافر، میرالم پیانیچ هافبک ۲۶ ساله و بوسنیایی رسما با عقد قراردادی به ارزش ۳۲ میلیون یورو به یوونتوس پیوست.

وی فصل گذشته در رم توپ می‌زد و امروز در تست پزشکی باشگاه یووه شرکت کرد و پس از موافقت کادر پزشکان به یووه پیوست.

پیانیچ رسما با 32 میلیون یورو به یوونتوس پیوست +عکس

 

 

 

واژگونی آمبولانس در تصادف با پيكان وانت

4683554_174.jpg

 

عضو هيئت مديره فوريت هاي پزشكي از تصادف يك دستگاه آمبولانس با يك پيكان وانت خبر داد.

محمدي عضو هيئت مديره فوريت هاي پزشكي در گفت و گو با خبرنگار  حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛در خصوص حادثه اي كه امروز حوالي شهرك وليعصر تهران رخ داد، گفت: يك دستگاه آمبولانس حين عبور از تقاطع با پيكان وانت برخورد و واژگون شده است. اين حادثه تلفاتي نداشته و حال عمومي مأموران اورژانس مطلوب است.

وي ادامه داد: آمبولانس در حال عبور از شمال به جنوب تقاطع و پيكان وانت در حال عبور شرق به غرب تقاطع بوده كه پس از عبور نسبي آمبولانس، پيكان وانت با بدنه انتهايي آمبولانس برخورد و سبب واژگوني آن شده است.

 

 عضو هيئت مديره فوريت هاي پزشكي يادآور شد: با وجود اينكه نتيجه قطعي اداره راهنمايي و رانندگي فردا اعلام مي شود اما طبق گفته مامور حاضر در محل، مقصر پيكان وانت است.

انتهای پیام/

 

لینک مطلب

دسترسی آسان به این نوشتهلینک کوتاهQR Code For: واژگونی آمبولانس در تصادف با پيكان وانت+عکس
admin ژوئن 13, 2016 0

اگر این علائم را دارید به احتمال زیاد یک ماه دیگر سکته می کنید

4682827_660.jpg

 

حمله قلبی یکی از متداول‌ترین علل مرگ و میر در آمریکا شناخته شده است.

عوامل مختلفی باعث بروز ایست قلبی می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به کلسترول بالای خون، مصرف دخانیات، اضافه وزن و عمدتاً سبک‌های غلط زندگی اشاره کرد.

متخصصان موفق شده‌اند علائمی را شناسایی کنند که با آن‌ها می‌توان از چند هفته قبل ایست قلبی را پیش‌بینی کرد.

این علائم ظاهری عبارتند از:

1.درد قفسه سینه

2.کمردرد

3.احساس درد در دست چپ

4.درد در ناحیه فک

5.احساس خستگی شدید

آشنایی با نشانه‌های اولیه ایست قلبی باعث می‌شود یک مرحله از آن جلوتر باشید. در صورت مشاهده علائم بالا حتماً به دکتر مراجعه کنید.

انتهای پیام/

 

لینک مطلب

دسترسی آسان به این نوشتهلینک کوتاهQR Code For: اگر این علائم را دارید به احتمال زیاد یک ماه دیگر سکته می کنید!
admin ژوئن 13, 2016 0

آغاز به کار بانک مشترک ایران و آذربایجان

آغاز به کار بانک مشترک ایران و آذربایجان

 

به گزارش گروه اقتصاد منابع حقوق :، ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی ایران گفت: بانک مشترک ایران و آذربایجان سال آینده فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی افزود: رئیس جمهوری ایران و الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان درباره همکاری‌ها در بخش بانکی به توافق رسیده‌اند. به علاوه، مذاکرات سازنده‌ای در جریان سفر المان رستم اوف، رئیس بانک مرکزی آذربایجان به تهران صورت گرفته است. 

سیف تصریح کرد:من چشم انداز خوبی برای همکاری‌های دو کشور در بخش بانکی می‌بینم و بانک ایران و آذربایجان قرار است سال آینده فعالیت خود را آغاز کند.

وی همچنین افزود، همکاری در بخش بانکی برای توسعه روابط اقتصادی بین دو کشور بسیار مهم است.

انتهای پیام/

 link

سرقت مسلحانه از بانک ملت در خیابان هدایت/ سرقت ۳۰ میلیونی با شلیک چهار گلوله+عکس

 

سرقت مسلحانه از بانک ملت در خیابان هدایت/ سرقت 30 میلیونی با شلیک چهار گلوله+عکسبه گزارش
خبرنگار گروه جامعه منابع حقوق :، ساعت ۹:۴۴ دقیقه امروز ۲ پسر جوان که
صورت خود را با ماسک پوشانده بودند وارد بانک ملت شعبه خیابان هدایت شده و با
تهدید اسلحه، از کارکنان بانک درخواست پول کردند.

 

دو سارق پس از
سرقت چند میلیون تومان پول و تهدید کارکنان بانک،هنگام خروج از بانک برای فرار از دست مردم اقدام به شلیک ۴ گلوله کرده  با یک دستگاه موتور
سیکلت مشکی رنگ از محل متواری شدند.

در حال حاضر
تیمی از کارگاهان اداره یکم پلیس آگاهی در محل حاضر شده و تحقیقاتشان را برای
دستگیری سارقان آغاز کردند. 

بررسی های اولیه نشان می داد دو سارق نقاب دار موفق شدند ۳۰ میلیون تومان از بانک سرقت کنند. 

انتهای پیام/

 link

جام ملت های اروپا/ پیروزی کرواسی مقابل ترکیه

جام ملت های اروپا/ پیروزی کرواسی مقابل ترکیه

جا� ��ت �ا� ار�پا/ پ�ر�ز� کر�اس� ��اب� ترک��

 

ورزش > فوتبال جهان – کرواسی با تک گل لوکا مودریچ توانست ترکیه را شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم‌های ملی فوتبال کرواسی و ترکیه در نخستین بازی خود از گروه D مسابقات یورو 2016 از ساعت 17:30 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه پارک‌دو پرنس شهر پاریس مقابل هم صف‌آرایی کردند. این بازی که از سرعت بالایی برخوردار بود و هر دو تیم فرصت‌هایی روی دروازه هم خلق کردند، با برتری یک بر صفر شاگردان آنته چاچیچ به پایان رسید.

تنها گل کرواسی را لوکا موردیچ، هافبک کرواسی در دقیقه 41 به ثمر رساند تا سریال شکست‌ناپذیری این تیم با گلزنی وی همچنان ادامه داشته باشد. کرواسی پیش از این با گلزنی مودریچ 9 بار به پیروزی رسیده و یک بار هم به تساوی بسنده کرده بود.

کرواسی در این بازی دو بار تیر دروازه ترکیه را به لرزه درآورد.

در ادامه مسابقات یورو 2016 از ساعت 20:30 از گروه C تیم‌های لهستان و ایرلند شمالی در شهر نیس به مصاف هم می‌روند و از ساعت 23:30 در همین گروه تیم‌های آلمان و اوکراین در شهر لیل با هم دیدار می‌کنند.

فوتبال با طعم نا خوشایند جنگ و خون

فوتبال با طعم نا خوشایند جنگ و خون / در خیابان های فرانسه چه می گذرد؟

��تبا� با طع� �ا خ�شا��د ج�گ � خ�� / در خ�ابا� �ا� �را�س� �� �� گذرد�

 

ورزش > فوتبال جهان – درگیری بین طرفداران تیم های مختلف در فرانسه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ انگار در فرانسه دیگر جا افتاده است که به بازی هر تیمی که می رسیم، طرفداران آن تیم خیابان های کشور میزبان را به هم بریزند. ابتدا همه چیز با انگلیسی ها شروع شد. آن هم پیش از شروع جام. اولین قربانی رفتار های غیر عادی انگلیسی ها، طرفداران تیم میزبان بودند. صد ها طرفدار فرانسه با صورت هایی خونین و زخمی در خیابان های کشور خود بهت زده راه می رفتند. بعد از اینکه تب حاشیه ها پایین آمد، دوباره بازی انگلیس و روسیه باعث شد که جنگ ها ادامه داشته باشد. طرفداران انگلیس ابتدا در خیابان ها معلوم نبود که با چه کسی مشکل داشتند و فقط هر چیزی می دیدند نابود می کردند. بعد از بازی دو تیم و بعد از گل دقایق پایانی روسیه که برد را از تیم هاجسون گرفت، خشونت انگلیسی ها به اوج رسید. چیزی که هیچکس از مردم این کشور توقع نداشت که حداقل بابت نبردن در یک بازی چنین بلایی سر طرفداران تیم حریف بیاورند. در مقابل روس ها هم آرام ننشستند و آن ها هم در ورزشگاه و البته در خیابان ها حسابی از خجالت انگلیسی ها در آمدند.

ساعاتی پیش هم در آستانه بازی دو تیم آلمان و اوکراین، این اتفاقات نه چندان جالب، از ژرمن ها دیده شد. آلمانی ها که باید خود را به شهر لیل می رساندند تا بازی اول تیمشان در جام را تماشا کنند، در خیابان ها با پلیس فرانسه درگیر شدند و دوباره تیتر یک سایت های معتبر را به درگیری های اخیر اختصاص دادند. این دوره رقابت ها به طور عجیبی اسیر اینگونه اتفاقات نا هنجار شده است. در حالی که دوره قبلی در 2 کشور لهستان و اوکراین برگزار شد، ولی اصلا خبری از این گونه دعوا ها نبود. مطمئنا برای مسئولان فوتبال فرانسه که بازی ها را در نهایت امنیت برگزار می کنند، تحمل این درگیری ها از سوی طرفداران تیم های حاضر در جام خیلی سخت است.

 

دولت یازدهم نشان داد کشور بیشتر از پول به تدبیر و امید نیاز دارد

دولت یازدهم نشان داد کشور بیشتر از پول به تدبیر و امید نیاز داردنماینده مردم تهران گفت : عملکرد دولت ثابت کرد کشور بیش از آنکه به پول نیاز داشته باشد به تدبیر و امید نیاز دارد.link

عوارض جانبی برای خمیردندان تریکلوزان

عوارض جانبی برای خمیردندان تریکلوزان

 

 1408603072327

 این خمیردندان حاوی نوعی ماده سمی و خطرناک برای سلامتی تان است بهتر ات از مصرف آن خودداری کنید و مراقب عوارض جانبی آن باشید

قبل از خرید محصولات بهداشتی کمی بیشتر فکر کنید؛ موادی در آن‌ها وجود دارد که سلامتی شما را به خطر می‌اندازد. مردم تصور می‌کنند محصولات ضدباکتری (آنتی باکتریال) مثل خمیردندان‌ها برای سلامتی‌شان مفیدند. اما همین خمیردندان حاوی ماده‌ای سمی موسوم به “تری‌کلوزان” است.

موضوع نگران‌کننده‌تر این است که تری‌کلوزان در بسیاری از محصولات بهداشتی مثل صابون‌ها، دئودرانت‌ها و حتی اسباب‌بازی‌ها و کیسه‌های زباله یافت می‌شود.

معرفی تری‌کلوسان

تری‌کلوزان ماده‌ای نگهدارنده است که از رشد میکروب‌ها جلوگیری کرده و باعث ماندگاری محصولات بهداشتی می‌شود. تولیدکنندگان به منظور جلوگیری از آماس لثه‌ها و رشد بیش از حد باکتری‌ها به محصولات خود تری‌کلوزان می‌افزایند. این در حالی است که ماده طبیعی روغن نارگیل نیز دارای همین ویژگی دارویی است.

سازمان‌ها و نگرش جامعه علمی

در حال حاضر اتحادیه اروپا تری کلوزان را به عنوان محرک چشم و پوست طبقه‌بندی کرده است، چرا که جدا کردن این ماده از آب فاضلاب عملاً غیرممکن بوده و تهدیدی جدی برای موجودات آبزی و محیط زیست محسوب می‌شود.

به رغم شواهد کافی مبنی بر خطرات جدی تری‌کلوزان، اداره کل خوراک دارو آمریکا این ماده را به عنوان یک ماده پرخطر شناسایی نکرده است.

بر اساس گزارش منتشر شده در وبسایت دیلی میل (Science Daily)، قرارگیری طولانی موش‌های آزمایشگاهی در معرض این ماده باعث بروز تومور و فیبروز در بافت کبدشان می‌شود.

تحقیقات نشان می‌دهد، تری کلوزان باعث اختلالات هورمونی می‌شود. از آنجایی که این ماده دارای ساختار مشابهی با هورمون تیروئید، بیسفنول ای (BPA)، PCBها و DES است، در ترشح هورمون‌های درون‌ریز اختلال ایجاد می‌کند.

تری‌کلوزان می‌تواند دارای آثار استروژنی، ضد استروژنی، استروئیدی و ضداستروئیدی بوده و طی این خواص، هورمون‌های عادی بدن را مختل کند. علاوه بر آن، این ماده در کبد و بافت‌های چربی انباشته می‌شود. تری کلوزان می‌تواند در تکثیر سلول‌های سرطانی موجود در سینه موثر باشد و باعث افزایش حجم تومور شود.

از این گذشته، تری‌کلوزان در عملیات سیستم دفاعی تداخل ایجاد کرده و بدن را در مقابل سرطان آسیب‌پذیرتر می‌کند.

این ماده شیمیایی در پوست و دهان به راحتی جذب می‌شود. متاسفانه تری‌کلوزان در بیشتر محصولاتی که با آن‌ها روزانه سر و کار داریم، وجود دارد. بر اساس تحقیقی در سال ۲۰۰۸، این ماده در ۷۵ درصد ادرار کودکان و نوجوانان یافت شد. نتایج تحقیق همچنین نشان داد، زنان باردار حتی بیشتر در معرض تری‌کلوزان هستند.

خمیر دندان کلگیت در سراسر دنیا یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین برندها است. در مطالعه های جدید که در مجله پژوهش های شیمیایی در سم شناسی منتشر شده نشان داده شد که ماده شیمیایی تری کلوزان عامل سرطان زا در این برند است.

در یک مطالعه  که در مجله دیدگاه بهداشت محیط زیست از سال ۲۰۰۸ منتشر شده  دانشمندان دریافتند که تری کلوزان به طور غیر قبل باور نکردنی درنمونه ادرار ۷۵ درصد از دو هزار و ۵۱۷ نفر که مورد آزمایش قرار گرفتند یافت شده است.

با وجود کشف این ماده در این برند و افشای این حقایق کلگیت ادعا می کند که محصولات این برند به طور کامل سلامت هستند. کانادا در حال حاضر تنها کشوری در جهان است که استفاده از تریکلوزان در محصولات خود را ممنوع نکرده است.

راه حل

پیشنهاد می‌شود هنگام خرید محصولات بهداشتی، برچسب روی بسته‌ها حتماً مورد بررسی قرار گیرد تا نسبت به استفاده نشدن این ماده در محصول اطمینان حاصل شود. راه حل بهتر آن است که از محصولات خانگی یا اصطلاحاً دست‌ساز استفاده شود. فراموش نکنید که تقریباً همه مواد بهداشتی را می‌توان در خانه تهیه کرد.لینک مطلب

چرا نمی‌توانید از موبایل‌تان جدا شوید؟

چرا نمی‌توانید از موبایل‌تان جدا شوید؟/سه دلیل مهم و اصلی را بشناسید

رها نیوز:

 

دانش > پزشکی – حدود دو میلیارد نفر در سراسر جهان اکنون از تلفن هوشمند برخوردارند و به ندرت می‌توان کسی را بدون گوشی دید. به گزارش ایسنا،تحقیقات جدید به توضیح دلایلی پرداخته که افراد بطور فزآینده‌ای خانواده و دوستان خود را فدای تلفن همراهشان می‌کنند.

محققان داشنگاه کنت، سه دلیل برای این امر معرفی کرده‌اند که شامل اعتیاد به اینترنت، ترس از دست دادن رویدادها و عدم کنترل بر خود است.

این تحقیق که در مجله Computers in Human Behaviour منتشر شده، این سه عامل را با تلفن هوشمند مرتبط دانسته است.

یافته‌های محققان نشان داد که اعتیاد به اینترنت بطور مستقیم با رفتارهای بی‌اعتنایی ناشی از توجه بیش از حد افراد به تلفن هوشمند مرتبط است.

این تحقیق شامل 251 شرکت‌کننده با سنین 18 تا 66 سال بود که در مورد کاربری تلفن همراه و تجربه بی‌اعتنایی مرتبط با آن مورد سوال قرار گرفتند. نتایج نشانگر ارتباط اعتیاد به تلفن هوشمند با رفتارهای بی‌اعتنائی ناشی از استفاده از آن بود.

به گفته محققان، این رفتار یکی از عوامل مهم در ارتباطات مدرن است که می‌تواند پایه‌گذار تحقیقات جدید باشد.

سال گذشته یک تحقیق آمریکایی نشان داد که 46 درصد افراد توسط همسرشان مورد بی‌اعتنایی ناشی از استفاده از تلفن همراه قرار گرفته‌اند و بیش از یک سوم آن‌ها به این دلیل دچار افسردگی شده بودند. محققان دریافتند که هر چه یک فرد بیشتر به تلفن هوشمند خود توجه می‌کرد، همسر وی احساس رضایت کمتری در رابطه داشت.

5454لینک مطلب

ترسیدن از بیماری های مقاربتی

ترسیدن از بیماری های مقاربتی

 

به گزارش رها نیوز برای ابتلا به بیماریهای مقاربتی جنسی لازم نیست حتما رابطه جنسی داشته باشید. تماس پوست با پوست برای گسترش زگیلهای تناسلی (genital warts) کافی است. ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) یک خانواده ویروسی است که، زگیل تناسلی ایجاد میکند. برخی از انواع این ویروس موجب زگیل شده و بی خطر هستند،

 

اما برخی دیگر ممکن است سرطان دهانه رحم یا مقعد ایجاد کنند. برای محافظت در مقابل برخی از خطرناکترین انواع آن واکسنهایی وجود دارد. علائم: زگیلهای صورتی یا به رنگ پوست که برجسته، مسطح یا گل کلمی شکل هستند، اما اغلب هیچ علامتی در این بیماری وجود ندارد.

 

احتمالا نام شپش را در مورد موی سر زیاد شنیده اید. گاهی نیز ممکن است در موهای ناحیه شرمگاهی موجودات ریز انگلی یافت شوند که، ظاهری بسیار متفاوت از شپش سر یا بدن دارند. این موجودات در حین تماس نزدیک از فردی به فرد دیگر منتقل میشوند. شپش ناحیه تناسلی با لوسیونهای بدون نسخه از بین میروند. علائم: خارش شدید،

 

تخمهای ریز چسبیده به موی ناحیه شرمگاهی، شپشهای در حال حرکت.گال عفونت خارشی ایجاد شده توسط مایت کوچکی است که پوست انسان را سوراخ کرده و زیر پوست میرود و تخم گذاری میکند. گال همیشه یک بیماری مقاربتی نیست، چون از طریق هر گونه تماس پوست با پوست میتواند گسترش پیدا کند

 

اما در افراد جوانتر اغلب مایتها در حین رابطه جنسی منتقل میشوند. گال با کرمهای تجویزی درمان میشود.  علائم: خارش شدید به ویژه شب هنگام و ضایعات پوستی جوش مانند. ممکن است ظاهر شدن علائم 2 تا 6 هفته طول بکشد.سوزاک به راحتی گسترش می یابد و در صورتی که درمان نشود،

 

ترسیدن از بیماری های مقاربتی

 

هم در مردان و هم در زنان میتواند به ناباروری منجر شود. آنتی بیوتیکها میتوانند عفونت را رفع نمایند. علائم: علائم شایع سوزاک سوزش در حین دفع ادرار و ترشحات. اما اغلب در مراحل اولیه هیچ علائمی ندارد. با گذر زمان عفونت موجب ضایعات پوستی شده یا به خون و مفاصل گسترش می یابد.

 

علائم ممکن است خفیف بوده و به راحتی با عفونت واژن یا دستگاه ادراری اشتباه گرفته شود.علائم ممکن است خفیف بوده و به راحتی با عفونت واژن یا دستگاه ادراری اشتباه گرفته شود.علائم ممکن است خفیف بوده و به راحتی با عفونت واژن یا دستگاه ادراری اشتباه گرفته شود.

 

کلامیدیا یک بیماری مقاربتی شایع است که، در صورت عدم درمان میتواند به ناباروری منجر شود. این بیماری با درمان آنتی بیوتیکی کاملا برطرف میشود، اما اغلب فرد متوجه بیماری اش نمیشود، چون علائم یا وجود ندارند یا مبهم هستند. کلامیدیا میتواند موجب عفونت راست روده یا گلو شوند.

 

علائم در مردان: سوزش و خارش در نوک آلت تناسلی، ترشحات، درد هنگام دفع ادرار. علائم در زنان: خارش واژن، ترشحاتی که ممکن است بو دار باشند، درد در حین رابطه جنسی، درد در حین دفع ادرار.برخی افراد گاهی اوقات بر روی لب تبخال میزنند.

 

ترسیدن از بیماری های مقاربتی

 

تبخال به واسطه ویروس هرپس سیمپلکس نوع 1 (HSV-1) ایجاد میشود. این ویروس معمولا بیماری مقاربتی ایجاد نمیکند. ویروس به سادگی در بین اعضای خانواده یا از طریق بوسیدن منتقل میشود. ممکن است این ویروس از طریق تماس دهانی یا تناسلی فرد آلوده به ناحیه تناسلی فرد دیگر راه یابد.

 

اگر چه هیچ درمان قطعی برای آن وجود ندارد، اما داروها میتوانند دوره آن را کوتاه کرده و یا از بروز آن پیشگیری کنند. علائم و نشانه ها: تبخال هر از گاهی ممکن است بر روی لب ایجاد شود. تاولهای کوچک یا زخم بر روی دستگاه تناسلی نیز ممکن است، اتفاق بیفتد.

 

بیشتر موارد هرپس تناسلی به واسطه ویروس هرپس سیمپلکس نوع 2 (HSV-2) ایجاد میشود. این ویروس به شدت مسری بوده و از طریق رابطه جنسی یا تماس مستقیم با تبخال هرپس منتقل میشود. در این مورد هم مانند نوع 1 درمان قطعی وجود ندارد،

 

اما داروهای ضد ویروسی دفعات بروز آن را کاهش داده و به رفع سریعتر علائم کمک میکنند. علائم: تاولهای پر آب که در ناحیه تناسلی، رانها یا باسن زخمهای دردناک و پوسته دار ایجاد میکنند. این تاولها از طریق تماس دهانی میتوانند به لبها گسترش یابند.

 

ترسیدن از بیماری های مقاربتی

 

هپاتیت ب ویروس پنهانی است که، آسیب شدیدی به کبد وارد میکند. این ویروس از طریق تماس با خون و مایعات دیگر بدن فرد آلوده گسترش می یابد. افراد سالم از طریق رابطه جنسی، استفاده از سوزن مشترک و در هنگام تولد و نیز تیغ و ماشین اصلاح و مسواک مشترک میتوانند آلوده شوند.

 

هیچ درمانی برای این بیماری وجود ندارد اما داروها میتوانند ویروس را تحت کنترل نگه دارند. واکسن موثری برای پیشگیری از هپاتیت ب وجود دارد که از فرد در مقابل ابتلا به این بیماری محافظت مینماید. علائم: در عفونت حاد فرد ممکن است دچار تهوع، دل درد،

 

تیرگی ادرار، خستگی و زردی پوست یا چشمها شود. عفونت مزمن ممکن است منجر به سیروز کبد و سرطان کبد گردد. بسیاری از افراد سالها بدون علامت هستند.ویروس ایدز عملکرد دفاعی بدن در مقابل عفونتها را دچار ضعف و اختلال میکند. این بیماری از طریق رابطه جنسی محافظت نشده،سوزن مشترک یا تولد از مادر مبتلا به ایدز گسترش می یابد.

 

این بیماری سالها بدون علامت باقی می ماند بنابراین آزمایش خون بهترین راه اطلاع یافتن از وجود این بیماری است. درمان به موقع برای کمک به پیشگیری از بیماریهای جدی بسیار مهم است. علائم اولیه ایدز: بسیاری از افراد مبتلا هیچ علامتی ندارند اما برخی دچار علائم موقتی شبه آنفلوانزا به مدت یک تا دو ماه پس از ابتلا به عفونت میشوند: تورم غدد، تب، سردرد و هستگی. آفت دهان نیز ممکن است ایجاد شود.

The post ترسیدن از بیماری های مقاربتی appeared first on رها نیوز.لینک مطلب

نحوه‌ی شناسایی و عیب‌یابی مشکل شارژ آهسته‌ی گوشی و تبلت

نحوه‌ی شناسایی و عیب‌یابی مشکل شارژ آهسته‌ی گوشی و تبلت

0

 

دستگاه اندروید یا iOS شما به دلایل زیادی ممکن است آهسته شارژ شود که یکی از آن‌ها ممکن است کابل داده‌ی معیوب باشد.

به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگران جوان؛ همان‌طور که می‌دانید شما می‌توانید گوشی هوشمند یا تبلت خود را با اتصال به لپ‌تاپ یا رایانه‌ی شخصی و یا با اتصال به یک پریز برق شهری شارژ نمایید. ممکن است دریافته باشید که زمانی که دستگاه خود را به لپ‌تاپ یا رایانه متصل می‌کنید گاهی اوقات ساعت‌ها طول می‌کشد تا شارژ شود اما زمانی که آن را به پریز برق شهری وصل می‌کنید سریع‌تر شارژ می‌‌گردد. ممکن است تصور کنید به این دلیل است که لپ‌تاپ یا رایانه‌ی شما قادر به شارژ سریع‌تر گوشی نیست اما در واقع این‌چنین نیست. دستگاه اندروید یا iOS شما به دلایل زیادی ممکن است آهسته شارژ شود که یکی از آن‌ها ممکن است کابل داده‌ی معیوب باشد. هم‌چنین دلایل دیگری وجود دارند که می‌توانند باعث شارژ آهسته‌ی دستگاه شوند.

در این‌جا چگونگی شناسایی آن‌چه که ممکن است باعث شارژ آهسته‌ی دستگاه شما شود، ارائه می‌شود.لازم به ذکر است در نسخه‌ی اندروید 6.0 و بالاتر، هنگامی که دستگاه به طور معمول شارژ می‌شود، روی صفحه نمایش قفل‌شده عبارت Charging یا «در حال شارژ» درج می‌شود و هنگامی که آهسته شارژ می‌شود، عبارت Charging Slowly یا «شارژ به آرامی» نمایش داده می‌شود.  

نحوه‌ی شناسایی و عیب‌یابی مشکل شارژ آهسته‌ی گوشی و تبلت

موارد آزمون


 1. لپ‌تاپ از باتری به عنوان منبع تغذیه استفاده می‌کند و به برق وصل نیست

این امکان وجود دارد که سیستم عامل و سخت‌افزار لپ‌تاپ شما سرعت شارژ دستگاه متصل‌شده از طریق USB را هنگامی که سیستم از باتری استفاده می‌کند را محدود نماید. سعی کنید سیستم خود را به پریز برق وصل کنید و مشاهده کنید که آیا سرعت شارژ به حالت عادی افزایش می‌یابد یا خیر. 

2. پورت USB معیوب و یا آهسته است

اگر پورت USB که دستگاه را به آن متصل کرده‌اید مشکل داشته باشد، ممکن است شارژ به آرامی انجام گیرد. سعی کنید پورت را تغییر دهید تا پورتی را پیدا کنید که قدرت بیش‌تری دارد و می‌تواند دستگاه شما را سریع‌تر شارژ کند. 

3. لپ‌تاپ یا سخت‌افزار مشکل دارد

اگر فرض کنیم پورت USB را تغییر دادیم و لپ‌تاپ را نیز به یک پریز وصل کردیم اما دستگاه همچنان سریع‌تر شارژ نمی‌شود، این امکان وجود دارد که لپ‌تاپ مشکلی داشته باشد یا این که سخت‌افزار نمی‌تواند دستگاه شما را با سرعت لازم شارژ کند. سعی کنید دستگاه خود را به لپ‌تاپ‌های مختلف متصل کنید.

ما این نظریه را با یک مدل لپ‌تاپ Dell قدیمی آزمایش کردیم که همواره مشکل منبع تغذیه و سیم‌کشی داخلی داشته است. لپ‌تاپ در مواردی به کاربر شوک وارد کرده و با وجود تغییر پورت و اطمینان از این‌که به یک منبع قدرت متصل شده است، گوشی مورد نظر هم‌چنان به آهستگی شارژ می‌شد. سپس دستگاه به یک مدل HP جدیدتر (و به طور جدی عالی) متصل شد. اولین پورتی که ما به آن متصل شدیم منجر به شارژ آهسته شد. پورت را تغییر دادیم و تلفن شروع به شارژ با سرعت نرمال کرد. 

4. گوشی خود را به پریز متصل کنید

اطمینان حاصل کنید که خروجی بر روی یک سیستم UPS اجرا نمی‌شود و شما آن را به جای اتصال به یک پریز چندگانه به طور مستقیم به پریز دیواری وصل کرده‌اید. اگر همچنان به آهستگی شارژ می‌شود، به احتمال زیاد کابل داده‌ی شما مشکل دارد. 

اگر دستگاه شما نتواند از طریق همه‌ی 4 مورد بالا به طور معمول شارژ شود، ممکن است مشکل از کابل داده‌ی شما باشد. آن را با یک کابل جدید تعویض کنید و سعی کنید از کابلی استفاده کنید که توسط تولیدکننده‌ی گوشی شما تأیید شده است. چهار مورد آزمون را مجدداً اجرا کنید. کابل تقلبی و یا با کیفیت پایین به احتمال زیاد همه‌ی آن‌ها را با مشکل مواجه کند به طوری که شما نیاز به یک کابل بهتر دارید. پس از تغییر کابل، اگر دستگاه هنگامی که به یک پریز برق متصل می‌شود مناسب شارژ می‌شود اما هنوز هم بر روی لپ‌تاپ شارژ به طور آرام انجام می‌گیرد، مشکل شارژ آهسته را بایستی بر روی لپ‌تاپ جستجو کنید. 

گاهی اوقات یک دستگاه ممکن است به نظر سریع شارژ شود. شما این موضوع را چیز خوبی قلمداد می‌کنید اما همیشه باید مراقب باشید که این اتفاق الزاماً یک اتفاق خوب نیست. این موضوع ممکن است نشان‌دهنده‌ی افزایش قدرت غیرطبیعی ارسال‌شده از جانب لپ‌تاپ یا حتی پریز برق به به دستگاه شما باشد. اگر مورد 3 در بررسی آزمون را به خاطر آورید به یک تجربه‌ی شخصی اشاره کردیم. زمانی که یک آی‌فون را به لپ‌تاپ معیوب Dell متصل کردیم در عرض 30 دقیقه، گوشی 100% شارژ شد.

این امر زمانی اتفاق افتاد که یک آداپتور برق جدید خریداری شده بود. اما پس از این شارژ سریع‌، گوشی به شدت داغ شد و لپ‌تاپ نیز دیگر روشن نشد و نیاز به تعمیر پیدا کرد. شارژ بسیار سریع گوشی یا تبلت ممکن است خطرناک باشد و البته ممکن است خطری هم نداشته باشد. بررسی کنید که که هنگامی که دستگاه سریعاً شارژ می‌شود آیا بیش از حد نیز داغ می‌شود؟ به خصوص اگر همین منبع تغذیه قبلاً دستگاه را به آرامی شارژ می‌کرده است. اگر این‌چنین است از ادامه‌‌ی شارژ از این طریق خودداری نمایید، چرا که ممکن است دستگاه شما آسیب جدی ببیند.

انتهای پیام/

ترامپ در حال تراشیدن مو

ترامپ در حال تراشیدن مو +تصاویر

0

 

در این خبر تصاویر دیده نشده از ترامپ در شرط بندی مسابقات کشتی کج را مشاهده می کنید.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی ؛ شاید برای شما دیدن عکس های دونالد ترامپ، کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا در شرط بندی مسابقات کشتی کج جالب باشد. دونالد ترامپ در سال 2007 با “ماهون” قهرمان سابق کشتی کج شرط بندی کرد در صورتی که ورزشکار مورد نظر هر کدام از آنها در مسابقه کشتی کج پیروز شود باید سر دیگری را بتراشد.

همان گونه که در تصوری می بینید دونالد ترامپ در مسابقه پیروز شده و در حال تراشیدن رقیب خود است.

ترامپ در حال تراشیدن مو +تصاویر
ترامپ در حال تراشیدن مو +تصاویر

 

ترامپ در حال تراشیدن مو +تصاویر

انتهای پیام/

عيادت شبانگاهی دختر پژمان بازغی از پدرش

384716_461.jpg

 

همسر پژمان بازغي در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکس زیر را منتشر کرد و نوشت…

سرویس عکس و فیلم فردا: همسر پژمان بازغي در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکس زیر را منتشر کرد و نوشت: عيادت شبانگاهى،نفس اخرين نفريه كه فرصت ديدار باباش رو داره وقتي همه رفتند،البته با كلي ارفاق.

پژمان بازغی در پي بازي فوتبال در جام ستاره ها  پس از افت فشار به بیمارستان منتقل شد و تحت مداوا قرار گرفت. هم اکنون حال این بازیگر سینما و تلویزیون مساعد گزارش شده است.

پژمان بازغی و دختر

 link

admin ژوئن 13, 2016 0

محمد علی کلی در دنیای پس از مرگ

385064_640.jpg

 

صفحه اینستاگرامی حسام نواب صفوی تصویری جالب را در مورد محمد علی کلی در دنیای پس از مرگ منتشر کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: صفحه اینستاگرامی حسام نواب صفوی تصویر جالبی از تشبیه لحظه ورود محمد علی کلی استوره مشت زنی جهان به دنیای پس از مرگ منتشرکرد.

در این تصویر افراد معروفی که در زندگی خود به نوعی قهرمان محسوب میشدند در حال خوش آمد گویی به محمد علی هستند.
افرادی مانند:
مالکوم ایکس (مدافع مسلمان حقوق سیاهپوستان آمریکایی و مبارز بر علیه تبعیض نژادی در آمریکا
مالکوم شباز (رهبر سیاهپوستان مبارز آمریکا و نوه دختری مالکوم ایکس که در سال 2003 ترور شد.)
نلسون ماندلا: رهبر مبارزه با آپارتاید آفریقای جنوبی و رئیس جمهور فقید این کشور.
 و حتی سوپرمن هم در تصویر دیده می شود.

نواب صفوی در توضیح پست خود نوشت:

” خوش اومدی قهرمان “

حسام نواب صفویlink

admin ژوئن 13, 2016 0

اهداف تیم ملی والیبال در لیگ جهانی/ایران با تمام قوا برابر حریفان

اهداف تیم ملی والیبال در لیگ جهانی/ایران با تمام قوا برابر حریفان
اهداف تیم ملی والیبال در لیگ جهانی/ایران با تمام قوا برابر حریفانلینک

سردار یزدی: دشمنان و مأموران آن‌ها در برخی از دستگاه‌ها نفوذ کرده‌اند‌

سردار یزدی: دشمنان و مأموران آن‌ها در برخی از دستگاه‌ها نفوذ کرده‌اند‌

 

معاون فرهنگی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امروزه دشمن در بحث نفوذ مصمم است، گفت: یکی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب بحث نفوذ است، اما عده‌ای در خواب به سر می‌برند و مأموران آن‌ها در برخی از دستگاه‌ها نفوذ کردند.

به گزارش مشرق، حسین یزدی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه کاشان با اشاره به اینکه حضور مردم در عرصه‌های مختلف مهم بوده و به‌عنوان وحدت و پشتوانه ملت به‌حساب می‌آید، اظهار داشت: نکات و توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص اخلاق، بصیرت و نیز انجام عمل به‌موقع در نظام جمهوری اسلامی بسیار مهم است.

 
وی با اشاره به اینکه آمریکا ازاین‌رو که با تفکر انقلابی نظام جمهوری اسلامی در تضاد بوده و هست، نمی‌تواند پابرجایی این نظام را ببیند، افزود: آمریکایی‌ها به دلیل به وجود آمدن انقلاب نمی‌توانستند به خواسته‌های شوم خود برسند، در این صورت از ابتدای انقلاب تاکنون فتنه، نفاق و توطئه‌هایی را در نظام جمهوری اسلامی ایران به وجود آورده‌اند.

 
معاون فرهنگی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نهضت جمهوری اسلامی زمینه‌ای برای ظهور امام زمان (عج) است، ازاین‌رو می‌توان گفت توطئه دشمنان یکی پس از دیگری و با تدابیر اندیشمندانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری نابود خواهد شد.

 
وی با اشاره به اینکه امروزه دشمن در بحث نفوذ مصمم است و برای نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران از هر اقدام و وسیله‌ای استفاده می‌کند، گفت: یکی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب بحث نفوذ است، ازاین‌رو عده‌ای در خواب به سر می‌برند و دشمنان و مأموران آن‌ها در برخی از دستگاه‌ها نفوذ کردند.

 
یزدی به جریان‌های قبل از دفاع مقدس اشاره و تصریح کرد: زمانی که مجاهدین خلق و منافقین در جریان حق‌خواهی به موفقیت نرسیدند، آشوب و نابه‌سامانی‌هایی در مرزهای گوناگون به وجود آورده و به ترور شخصیت‌های برجسته پرداختند، اما به دلیل بصیرت و وحدت مردم توانستیم از بحران‌های گذشته رهایی پیدا کنیم.

 
وی با اشاره به اینکه آرزوی ابرقدرت‌های غرب و شرق سقوط نظام جمهوری اسلامی ایران است، افزود: این ابرقدرت‌ها از اینکه نتوانستند از داخل ایران این نظام را نابود سازند، ناامید شده و جنگ تحمیلی علیه ایران را شروع کردند.

 

 

ظاهر جدید خانم بازیگر پس از رفتن به یک سالن زیبایی

ظاهر جدید خانم بازیگر پس از رفتن به یک سالن زیبایی! عکس

0

 

خاطره حاتمی بازیگر 33 ساله کشورمان عکسی از ظاهر جدید خود را در صفحه شخصی اش قرار داده است!

 

ظاهر جدید خاطره حاتمی

خاطره حاتمی بازیگر کشورمان عکس جدیدی از خودش منتشر کرده است.

این بازیگر 33 ساله به سالن زیبایی رفته و از ظاهر جدیدش رونمایی کرده است.

خاطره حاتمی در این باره نوشته است:

*****

نيو استايل

وقتى توى يه سالن زيبايى احساس آرامش ميكنى و كارى كه ميخواى رو با هنرمندى و خاص ترين شكل ممكن برات انجام ميدن

ممنونم از خانم زمردى عزيز به خاطر مديريت مهربانانه اين سالن

شادى باسليقه و هنرمند به خاطر معجزه اى كه با موها ميكنه

و دوست خيلى خوبم مريم متقيان ميك آپ آرتيست خفن ِسينما

 

ظاهر جدید خاطره حاتمی

وضعیت سگ حبیب پس از درگذشت وی! سگ حبيب در غم حبيب

وضعیت سگ حبیب پس از درگذشت وی! سگ حبيب در غم حبيب!! عکس

0

 

به نظر می رسد پس از درگذشت حبیب, سگ وی در غم رفتن حبیب می باشد و وضعیت خوبی ندارد!

 

سگ حبیب غمگین است

بزرگمهر حسین پور کاریکاتوریست و کارگردان انیمیشن کشورمان می باشد.

این هنرمند نوشته ای از همسرش را منتشر کرده است که درباره وضعیت حیوان خانگی ( سگ ) حبیب, پس از درگذشت وی می باشد.

عکس و متن منتشر شده توسط بزرگمهر حسین پور:

*****

سگ حبيب در غم حبيب.

نوشته سيما حق شناس (همسر بزرگمهر حسین پور):

عكسى در تاييد تعلق اين سگ به حبيب و اينكه درد اين حيوون واقعيه…!

و اون سگ و نوع ايستادنش و دردى كه داره حس مى كنه، موجب شد من اشك بريزم.

حيوانات غم انگيزترين بازمانده هايند! مثل بچه ها… با اين تفاوت كه برخلاف بچه ها معناى مرگ و نبودن رو مى فهمند…

و براى دنيا كوچكشون فرقى نمى كنه اونى كه رفته چقدر براى دنياى ما مهم بوده يا نبوده، براى اونا تمام دنياشون رفته…

و باز هم درد مرگ براى بازمانده هاست

 

وضعیت سگ پس از رفتن حبیب!

دانلود آهنگ جدید امیر تاجیک به نام در سوگ حبیب

دانلود آهنگ جدید امیر تاجیک به نام در سوگ حبیب

 بازدید  ۲۲ خرداد ۱۳۹۵  آهنگ های امیر تاجیک
 
like(5)Dislike(0)
Amir Tajik - Dar Soog Habib

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای امیر تاجیک به نام در سوگ حبیب با لینک مستقیم
دانلود آهنگ در سوگ حبیب از امیر تاجیک
این آهنگ برای درگذشت حبیب خوانده شده است
دانلود آهنگ در سوگ حبیب با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه بیوگرافی و متن آهنگ

Download New Music Amir Tajik – Dar Soog Habib

 

دانلود آهنگ امیر تاجیک در سوگ حبیب

 لینک های دانلود آهنگ :

 
DOWNLOAD 
MP3 128kb
 
 

خرید هاست

 

هاست چیست؟  

 

 

 

فضا و اطلاعات سايت شما بايد بر روی يكی از كامپيوترهای ميزبان که 24 ساعت  متصل به اينترنت است  قرار گيرد تا ديگران بتوانند در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسي داشته باشند. در حقيقت ميزبان يا هاست ، تمام يا بخشي كوچك از فضاي يك كامپيوتر هميشه متصل به اينترنت است خرید هاست پر بازدید كه به مرورگرها اين امكان را مي‌دهد كه با تايپ دامنه شما در بخش مرورگر خود ، بتوانند به صفحات وب سايت شما دسترسي پيدا كنند و يا برنامه اي خاص را براي ايجاد آن صفحات اجرا كنند.

 

 

 

 

 

فضای هاست داراي يك آدرس اينترنتي منحصر بفرد بنام IP ، يك حوزه منحصــر بفرد و يك نام منحصـر بفــرد كه كامپيوتر شما را در شبكه مي شناساند ، مي باشد . بعبارت ديگر ، ميزباني يك سايت عبارتست از فراهم نمودن محلي مناسب بعنوان پايگاه اصلي براي ارسال و دريافت اطلاعات از طريق اينترنت که در اصطلاح فني به آن Web Hosting گفته می شوند

 

توضیح در مورد هاست

 

 

 

در اینترنت، میزبانی وب (Web Hosting) به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می‌تواند فایل‌های وب‌گاه خود را در آن قرار دهد.

 

 تعدادی سرور در یک مرکز داده همانطور که می‌دانیدخرید هاست پر بازدید و نامحدود وب سایت از مجموعه‌ای از فایلهای مختلف مانند تصاویر، متون و فایلهای برنامه نویسی شده به زبانهای مختلف و سایر اسناد مربوطه تشکیل می‌شود که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند. هر شخصی که نرم افزارهای لازم و دسترسی به این فایلها را داشته باشد امکان بازدید از این سایت را دارد. حال برای اینکه همه مردم امکان دسترسی به فایلها را داشته باشند نیاز است تا فایلها در کامپیوتری قرار گیرند که همواره به اینترنت پرسرعت متصل است به این کامپیوترها «سرویس دهنده» یا «سرور» می‌گویند.

 

 

 

اما این سرورها باید امکانات دیگری نیز داشته باشد از آن جمله می‌توان به موارد خرید هاست پر بازدید از الینا هاست زیر اشاره کرد:

 

 در صورتی که حجم قابل توجهی از بازدید کننده به سایت مراجعه کنند امکان پاسخگویی به همه آنها را داشته باشد. بنابر این نیاز است تا یک کامپیوتر قدرتمند از لحاظ مشخصات قطعات داخلی باشد. نرم افزارهای لازم برای اجرای انواع فایلها از لحاظ نوع برنامه نویسی را داشته باشد. نرم افزارهای مورد نیاز برای مدیریت بخشهای مختلف سایت و پست الکترونیک و را در اختیار صاحبان وب سایتها قرار دهد. و چندین قابلیت دیگر.

 

 

 

هر کامپیوتری می‌تواند یک سرور باشد اما از آنجا که هزینه‌های مورد نیاز برای فراهم کردن تجهیزات و نرم افزارهای لازم و یا نیروی پشتیبانی برای صاحبان همه وب سایتها به صرفه نیست لذا شرکتهایی این مسئولیت را می‌پذیرند و با فراهم آوردن لوازم کار در سطح وسیع بخشی از فضای دیسک سخت سرورهای خود را به صورت اجاره‌ای در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. به این شرکتها که خدمات میزبانی وب یا هاستینگ ارائه می‌کنند در اصطلاح «میزبان» یا «هاست» می‌گویند.

 

 

 

سرویس های میزبانی وب بر اساس نوع سیستم عاملی که بر روی سرورها نصب می‌باشد و طبیعتا نرم افزارها و فایلهایی را که پشتیبانی می‌کنند شاخه بندی می‌شوند. مانند هاست ویندوزی یا هاست لینوکس و

 

 سرویسهای میزبانی مشخصاتی را نیز به همراه دارند که نشان دهنده کیفیت و امکانات آنها می‌باشد. از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 

 

فضای ارائه شده (Disk Space):

 

 

 

به مقدار فضایی گفته می‌شود که شرکت میزبان از دیسک سخت سرورهای خود در اختیار شما قرار می‌دهد این فضا از چند مگابایت تا چند گیگابایت براساس نیاز متفاوت است. مجموع حجم فایلهای ارسالی به سرور اجاره کننده خرید هاست باید کمتر یا مساوی با فضای اجاره شده باشد. (البته این میزان فضا در اکثر سرویس دهنده‌ها در هر زمان قابل تغییر می‌باشد).

 

پهنای باند (Data Transfer):

 

 

 

پهنای باند که به آن ترافیک ماهیانه نیز گفته می‌شود میزان تبادل اطلاعات با کامپیوتر میزبان را مشخص می‌کند. به این معنی که میزان مجموع حجم فایلهای دریافت شده یا ارسال شده به فضای اجاره شده به صورت ماهیانه مشخص می‌شود و نباید از آن حجم بیشتر باشد. نکته: در نظر داشته باشد هر بار که سایت توسط یک بازدید کننده باز می‌شود مقداری اطلاعات و فایل بین سرور میزبان و کامپیوتر بازدید کننده تبادل می‌شود بنابر این تعداد بازدید از یک سایت اگر بالا باشد به نسبت نوع فایلهای استفاده شده در سایت، می‌تواند حجم قابل توجهی از اطلاعات تبادل شود.

 

 

 

تعداد دامنه‌هایی که امکان ایجاد آنها بر روی یک فضای اجاره‌ای وجود دارد، تعداد بانکها اطلاعاتی و نوع و حجم آنها و یا نوع پست الکترونیک و تعداد آنها و چند مورد دیگر مشخص کننده کیفیت سرویسهای میزبانی و شرکتهای میزبان هستند.

 

 صاحبان سایتها براساس نیاز خود انتخاب می‌کنند.

 

هاست و دامنه

هاست چیست؟

هاست در اصطلاح، به سرور، یا کامپیوتری گفته می شود که توانایی ذخیره و نگهداری فایل های وب سایت شما را دارا می باشد. این فایلها می توانند صفحات وب سایت، عکسها، فایلهای CSS، جاوا اسکریپت و یا هر نوع فایل دیگری باشند.

 

در عمل، بسیاری از شرکت هایی که خدمات ثبت دامنه را انجام می دهند، خرید هاست ایران خدمات هاست نیز ارائه می دهند. ولی لزوما این به آن معنا نیست که شما پس از ثبت دامنه، بایستی حتما هاست نیز خریداری نمایید. بسیاری از مواقع، یک دامنه خریداری می شود ولی بنا بر دلایلی از آن استفاده نمی شود.

 

یکی از این دلایل می تواند پارک کردن دامنه برای مدتی کوتاه یا بلند باشد. پارک کردن دامنه به این معناست که شما دامنه ای را خریداری می کنید ولی از آن استفاده نمی کنید. یکی از دلایل دیگر ثبت دامنه و نخریدن هاست می تواند آن باشد که دامنه تنها برای آن خریداری شده است تا فرد دیگری نتواند آن را خریداری کند. دلایل این موضوع نیز متنوع است ولی اکثرا به خاطر جلوگیری از سوء استفاده از نام دامنه است.

 

برای آشنایی بیشتر در خصوص آنکه هاست چیست، خرید هاست ارزان. توصیه ما به شما آن است که در خرید هاست بیشتر دقت نمایید و از شرکتی هاست خریداری نمایید که خدمات خوبی را در این خصوص در گذشته به مشتریانش داده است.

 

همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که برخی از شرکت های ارائه دهنده خدمات هاست، از قرار دادن مطالبی که خلاف قوانین حق تکثیر است جلوگیری بعمل می آورند. و این موضوع در مواقعی ممکن است منجر به بسته شدن حساب هاست شود.

 

دامنه:

چنانچه می خواهید برای موسسه خود سایت ایجاد نمایید اولین قدم ثبت یک نام برای سایت می باشد به این نام که به صورت انحصاری ثبت دامنه می گردد دامنه یا Domain می گویند هر نام از دو قسمت تشکیل شده است که با نقطه از یکدیگر جدا می شوند قسمت اول که قسمت اصلی نام بوده و می تواند نام موسسه یا نام محصول ویا هر نام دلخواه دیگر (به شرط آنکه قبلا توسط شخص دیگری ثبت نشده باشد) باشد و قسمت دوم که شناسه نام یا پسوند می باشد و با توجه به نوع سایت می توان دامنه ارزان آنرا انتخاب نمود.

هر Domain دارای مشخصه هایی می باشد که از ۳ قسمت اصلی ساخته می شود. به شرح ذیل :

بخش اول : Zone

این بخش بیانگر محدوده فعالیت شرکت شما می باشد. خرید دامنه  کاربران با توجه به این بخش پی به زمینه کاری شما می برند. مثلاً com. نشان دهنده تجاری بودن سازمان شما می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید .

 

بخش دوم : Domain

نشان دهنده نام شما می باشد.این نام نمی بایست قبلا توسط فرد دیگری دریافت شده باشد، بدین منظور قبل از ثبت Domain می بایست نام انتخابی خود را چک کنید .

برای چک کردن نام مورد علاقه خود اینجا را کلیک کنید .

 

بخش سوم : Host

بیانگر میزبان صفحات سایت شما می باشد که کاربر را به سمت صفحات طراحی شده جهت معرفی شرکت شما سوق می دهد. ثبت دامنه ارزان همچنین اگرسایت شما دارای زیر سایتهای مختلف باشد از این بخش میتوانید به زیر سایت مربوطه بروید.

دانلود آهنگ جدید

دانلود آلبوم جدید سالار عقیلی با نام از تنهایی گریه مکن

 

     
Salar AghiliAz Tanhaei Gerye Makon

دانلود آلبوم جدید و بسیار زیبای سالار عقیلی به نام از تنهایی گریه مکن با لینک مستقیم و رایگان
دانلود آلبوم از تنهایی گریه مکن از سالار عقیلی
دانلود آلبوم از تنهایی گریه مکن با کیفیت ۱۲۸ به همراه متن آهنگهای البوم و بیوگرافی و ۳۲۰

Download New Album Salar Aghili – Az Tanhaei Gerye Makon

 

دانلود آهنگ های آلبوم سالار عقیلی از تنهایی گریه مکن

 دانلود آلبوم :


سورس برنامه آندروید

سورس برنامه آندروید

یک سیستم عامل همراه است که گوگل برای اسمارت فون‌ها و تبلت‌ها و هم اکنون برای تلویزیون‌ها عرضه می‌نماید و با همکاری ده‌ها شرکت بر روی دستگاه‌های مبتنی بر اندروید قرار می‌دهد. اندروید بر پایهی هسته لینوکس ساخته شده‌است و بیشترین استفاده را در بین سیستم عامل‌های همراه دارد.

سورس برنامه آندروید تمامی تکنولوژی‌های اتصال (=Connectivity) شامل GSM/EDGE, CDMA, EV-DO, UMTS, بلوتوث و وای-فای را پشتیبانی می‌کند.

اندروید از فرمت‌های مختلف فایل‌های مالتی مدیا مثل MPEG-4, H.۲۶۴, MP3, AAC, AMR, JPEG, PNG, GIF پشتیبانی می‌کند.

اندروید برای ارسال پیغام‌های متنی یا همان اس ام اس (SMS) از فرم‌های SMS, MMS و XMPP پشتیبانی می‌کند.

مرورگر موجود در اندروید بر اساس فریم ورک اوپن سورس WebKit توسعه یافته‌است.

اندروید برای ذخیره داده‌ها و مدیریت بانک‌های اطلاعاتی سبک از نرم‌افزار SQLite استفاده می‌کند.

تمام برنامه‌های اندروید از ابتدا کسب درآمد از آندروید یا به زبان جاوا نوشته می‌شوند و یا از زبان های دیگر به جاوا ترجمه می شوند. برای اجرای برنامه‌های جاوایی روی این سیستم عامل، کدهای جاوا به کدهای Dalvik تبدیل می‌شوند و سپس روی ماشین مجازی جاوایی (Dalvik virtual machine) اجرا می‌شوند.

ابزارهای مختلف اندروید برای توسعه دهندگان به راحتی در دسترس است و توسط شرکت گوگل پشتیبانی می‌شوند. این ابزارها شامل کتابخانه‌ها، خطایاب، شبیه‌ساز گوشی و یک پلاگین برای اکلیپس است.

اندروید از سخت‌افزارهای مختلف همچون جی پی اس و دوربین‌های متنوع سنسور های مخصوص همچون سنسور مجاورت و… پشتیبانی می‌کند.

تصاویر و فایل‌های گرافیکی بوسیله OpenGL پردازش می‌شوند که کیفیت بالاتری خواهند داشت.

با استفاده از تکنولوژی نسبتاً جدید شرکت Adobe با نام AIR نیز می‌توان به توسعه برنامه‌های کاربردی تحت این سیستم عامل پرداخت.

کسب و کار آنلاین

کسب و کار آنلاین

کسب و کار آنلاین

همان طور که می دانید یکی از راه های مطرح کسب و کار آنلاین برای سرمایه گذاری با سود قابل توجه سرمایه گذاری در بازار بورس می باشد. بازار بورس جایی است که امروزه اکثر شرکت های فعال در عرصه های مختلف و هم چنین اکثر افراد اقدام به فعالیت در آن می کنند. بازار بورس ایران نیز جزو بورس های فعال محسوب شده که در صورت علاقه می توانید از این لحظه به بعد فعالیت خود را در آن آغاز کنید.

امروزه کسب درآمد از اینترنت  موتورهای جستجو نقش اساسی در زندگی روزمره افراد ایفا می­کنند. طبق آمار منتشر شده ۷۸% از افرادی که تمایل به خرید کالا دارند، قبل از این کار از طریق گوگل در مورد آن جستجو می­کنند و بیش از ۸۰% ترافیک ایجاد شده در اینترنت از طریق موتورهای جستجو ایجاد می­شود. بنابراین قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل نه تنها بازدید سایت ما را افزایش می­دهد و باعث می­شود که افراد زیادی با کسب و کار اینترنتی ما آشنا شوند بلکه افرادی را به سمت سایت ما هدایت می­کند که به دنبال خرید کالا یا خدمات ما هستند.

دقیقا به همین دلیل است که بازاریابان اینترنتی آموزش کسب درآمد از اینترنت و مدیران کسب و کارها اهمیت بسیار بالایی جهت قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل قائل هستند و بابت این موضوع هزینه های قابل توجهی می­کنند. نکته جالب در مورد گوگل این است که سرمایه گذاری در جهت قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل بالاترین ROI یا نرخ بازگشت سرمایه گذاری را نسبت به سایر روش های بازاریابی اینترنتی دارد.

تور دبی

تور دبی

 

دُبِی یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه ی امارات متحده عربی است. تور دبی این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج پارس و در شبه جزیره عربستان ‌است. دبی بیشترین جمعیت را در میان هفت شیخ‌نشین کشور امارات دارد و پس از شهر ابوظبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات است.

 

بیشتر پایتخت‌ها و شهرهای مهم دارای پرواز مستقیم به دبی هستند.تور لحظه آخری دبی  بیش از ۸۰ خط هوایی به فرودگاه بین‌المللی دبی می‌رود و از آنجا برمی‌گردد که موجب شده یکی از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های دنیا شود.

 

دبی دارای آب و هوا بسیار گرم و خشک می‌باشد. دبی در فصل تابستان بسیار گرم، پر باد و خشک است و به طور میانگین دارای دمایی در حدود ۴۰ درجهٔ سانتی‌گراد (۱۰۴ درجهٔ فارنهایت) در روز و ۳۰ درجهٔ سانتی‌گراد (۸۶ درجهٔ فارنهایت) در شب می‌باشد. همچنین در اغلب روزهای سال آسمانی آفتابی مشاهده می‌شود.

 

دبی در فصل زمستان نیز گرم است تور دبی در ایرانیان تور و به طور میانگین دارای دمای ۲۳ درجهٔ سانتی‌گراد (۷۳ درجهٔ فارنهایت) در روز و ۱۴ درجهٔ سانتی‌گراد (۵۷ درجهٔ فارنهایت) در شب می‌باشد.

 

تور لحظه آخری دبی در ایرانیان تور دبی دارای سبک‌های مختلفی از معماری‌های جهان می‌باشد. اما بسیاری از تفاسیر مدرن معماری اسلامی را می‌توان در این شهر پیدا کرد. دبی نه تنها در نوآوری و ساخت‌ساز اسلامی در بین جهان عرب رتبهٔ اول را دارد بلکه به صورت بین‌المللی هم در رده‌های بالای ساخت و ساز قرار دارد.

 

ساخت و ساز در دبی خیلی سریع‌تر از کشورهای غربی پیش می‌رود و علتش این است که نیروی کار ارزانی از آسیا در اختیار گرفته‌است. یکی از مهم‌ترین علل پیشرفت در ساخت و ساز اینست که دبی در حال متنوع ساختن اقتصادش است. در واقع دبی نمی‌خواهد به درآمد نفت که تصور می‌شود تا سال ۲۰۱۵ تمام شود، تکیه کند. از جمله اقداماتی که دبی را برجسته کرده، ساخت بلندترین برج جهان با ارتفاع ۸۲۸ متر و ساخت جزایر مصنوعی جهان و جزایر نخلی می‌باشد.

 

تور مالزی

 

تور دبی

دُبِی یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه ی امارات متحده عربی است. تور دبی این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج پارس و در شبه جزیره عربستان ‌است. دبی بیشترین جمعیت را در میان هفت شیخ‌نشین کشور امارات دارد و پس از شهر ابوظبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات است.

 

بیشتر پایتخت‌ها و شهرهای مهم دارای پرواز مستقیم به دبی هستند.تور لحظه آخری دبی  بیش از ۸۰ خط هوایی به فرودگاه بین‌المللی دبی می‌رود و از آنجا برمی‌گردد که موجب شده یکی از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های دنیا شود.

 

دبی دارای آب و هوا بسیار گرم و خشک می‌باشد. دبی در فصل تابستان بسیار گرم، پر باد و خشک است و به طور میانگین دارای دمایی در حدود ۴۰ درجهٔ سانتی‌گراد (۱۰۴ درجهٔ فارنهایت) در روز و ۳۰ درجهٔ سانتی‌گراد (۸۶ درجهٔ فارنهایت) در شب می‌باشد. همچنین در اغلب روزهای سال آسمانی آفتابی مشاهده می‌شود.

 

دبی در فصل زمستان نیز گرم است تور دبی در ایرانیان تور و به طور میانگین دارای دمای ۲۳ درجهٔ سانتی‌گراد (۷۳ درجهٔ فارنهایت) در روز و ۱۴ درجهٔ سانتی‌گراد (۵۷ درجهٔ فارنهایت) در شب می‌باشد.

 

تور لحظه آخری دبی در ایرانیان تور دبی دارای سبک‌های مختلفی از معماری‌های جهان می‌باشد. اما بسیاری از تفاسیر مدرن معماری اسلامی را می‌توان در این شهر پیدا کرد. دبی نه تنها در نوآوری و ساخت‌ساز اسلامی در بین جهان عرب رتبهٔ اول را دارد بلکه به صورت بین‌المللی هم در رده‌های بالای ساخت و ساز قرار دارد.

 

ساخت و ساز در دبی خیلی سریع‌تر از کشورهای غربی پیش می‌رود و علتش این است که نیروی کار ارزانی از آسیا در اختیار گرفته‌است. یکی از مهم‌ترین علل پیشرفت در ساخت و ساز اینست که دبی در حال متنوع ساختن اقتصادش است. در واقع دبی نمی‌خواهد به درآمد نفت که تصور می‌شود تا سال ۲۰۱۵ تمام شود، تکیه کند. از جمله اقداماتی که دبی را برجسته کرده، ساخت بلندترین برج جهان با ارتفاع ۸۲۸ متر و ساخت جزایر مصنوعی جهان و جزایر نخلی می‌باشد.

 

معرفی هتل‌های ایران: هتل‌های شمال (۲)

 

گیگر:

811001_671.jpg

برترین ها: هتلهای استان مازندران، گیلان و گلستان را یکجا در قسمت هتلهای شمال آورده ایم تا مسافرانی که قصد سفر به شمال کشور را دارند بتوانند بصورت یکجا و جامع، هتلهای شمال را ببینند.

 

معرفی هتل‌های ایران: هتل‌های شمال (۱)

هتل معین فومن

یکی از زیباترین هتلهای ۵ ستاره شمال کشور در استان گیلان و شهر فومن قرار دارد. این هتل در فضایی رویایی و در کنار مزرعه ای بزرگ واقع شده است و بعنوان هتل مزرعه معین فومن نیز شناخته می شود. هتل در ۵ طبقه احداث شده و دارای رستوران سنتی و فرنگی،کافی شاپ، سالن جشن، ۷۵ اتاق و سوئیت با چشم اندازی زیبا از کوه و باغهای چای می باشد.

امکانات هتل

 • کافی شاپ
 • کافی نت
 • سالن همایش
 • رستوران
 • رستوران فضای باز
 • رستوران سنتی
 • فضای سبز
 • خشکشویی
 • تاکسی سرویس
 • اینترنت بی سیم
 • پارکینگ اختصاصی
 • رستوران فست فود
 • ماهواره
 • خودپرداز
 • نمازخانه

 

غیر فعال کردن فایروال در ویندوز سون و ایکس پی

غیر فعال کردن فایروال در ویندوز سون و ایکس پی برای خاموش کردن فایروال در ویندوز Se7en : ابتدا وارد کنترل پنل شده و سپس گزینه firewall را انتخاب کنید . و از منوی سمت چپ بر روی گزینه Turn Windows Firewall On or Off کلیک کنید . و در پنجره مقابل فایروال را turn off کنید .

کاهش پینگ

برای خاموش کردن فایروال در ویندوز XP : به Control Panel رفته و Windows Firewall را باز کنید. گزینه (off (not recommended را انتخاب کرده و Ok نمایید.

سرویس کاهش پینگ

اگر آنتی ویروس شما، دارای فایروال است، به قسمت تنظیمات آن بروید و آن را خاموش کنید. و یا در هنگام استفاده از سرویس کاهش پینگ آنتی ویروس را غیر فعال کنید .

تور لحظه آخری

تور لحظه آخری
سایت جوکس یک مرجع اطلاع رسانی تور , گردشگری و هتل است که با هدف دسته بندی و ارائه اطلاعات در بستر مجازی سعی در تسهیل دسترسی کاربران به اطلاعات سفر دارد. هدف این سایت این است که با صرفه جویی در وقت علاقمندان سفر به آنها کمک کند که مناسب ترین و جذاب ترین گزینه ها را با توجه به علائق و امکاناتـشـان بیابند. محتویات وب سایت جوکس شامل معرفی آژانس های مسافرتی , تورهای مسافرتی داخلی , تورهای مسافرتی خارجی , تورهای لحظه آخری , اطلاعات گردشگری کشورها و شهرها و معرفی هتل ها و اخبار مربوط به صنعت گردشگری و توریسم است. وب سایت جوکس یکی از قوی ترین وب سایت های موجود از نظر بهینه سازی و سئو است که در تمامی موتورهای جوستوجو مانند گوگل و یاهو بسیار توانمند عمل می کند. جوکس همچنین سعی دارد تا آژانس های مسافرتی و گردشگری را در فرآیند بازاریابی حمایت نموده و هزینه های فروش و تبلیغات را برای آنان کاهش دهد. لازم به ذکر است , برای اینکه این بستر قابل اطمینان تر و تاثیر گذار تر باشد، تنها از آژانسهای مسافرتی که دارای مجوز معتبر میباشند اقدام به ثبت نام و ارائه کنترل پنل ویژه درج آگهی بعمل می آید تا شما عزیزان بتوانید با خیالی کاملا راحت تور مناسب با بودجه و شرایط خود را پیدا نمایید. همچنین از تمامی آژانسهای مسافرتی و گردشگری در کلیه شهرهای ایران دعوت میشود برای آگاهی از شرایط ثبت نام و اخذ کنترل پنل ویژه درج آگهی با ما تماس گرفته و یا از صفحه ثبت نام اقدام نمایند.
تور کیش - تور ترکیه - تور استانبول - تور آنتالیا - تور دبی - تور ارمنستان - تور چین - تور هند - تور تایلند - تور پاتایا - تور پوکت - تور مالزی - تور کوالالامپور - تور ایتالیا - تور اسپانیا - تور فرانسه

تور بالی

تور بالی

تور بالی

آژانس خدمات مسافرتی سپهر گشت نیلی مجری مستقیم تور بالی در ایران

وب سایت ” سپهرگشت ” با توجه به فقدان منابع و مواخذی در صنعت توریسم و گردشگری در ایران راه اندازی شده است . با توجه به وجود مکانهای دیدنی در کشور عزیزمان ایران، بسیاری از آنها به دلیل عدم معرفی صحیح و کامل از دید بسیاری از ما پنهان مانده اند. یکی از وظایف و رسالتهای ما در این وب سایت این است که این مکانها و نقاط دیدنی کشورمان را به کمک شما عزیزان، مسئولین و متولیان شهرها و استانهای کشور شناسایی نماییم و آنها را به بهترین شکل ممکن به هموطنان عزیز معرفی نماییم.

خدمات این آژانس:

اخذ ویزای توریستی و انفرادی
مجری تورهای آسیایی : بالی ، سنگاپور ، مالزی،  ترکیه ،  دبی ،  تایلند ، هند ، ارمنستان ، گرجستان
رزرو هتل در تمام شهرهای دنیا : لندن، رم، پاریس، برلین
مجری تورهای داخلی : کیش، مشهد، قشم، شیراز، اصفهان، یزد
مجری تورهای گروهی، دانشجویی، طبیعت گردی ، یک و چند روزه : ماسوله، قلعه رودخان، ابیانه، گلاب گیری، قلعه الموت
فروش بلیط های داخلی هواپیمایی ایران ایر، ماهان، آسمان، کیش ایر و ایران ایرتور و کاسپین
فروش بلیط خارجی کلیه شرکتهای هوایی
تهیه و ارسال بلیط خارجی، داخلی، زیارتی
رزرواسیون هتل با درجات کیفی متفاوت ( در سراسر جهان با نازلترین قیمت)
بیمه مسافرتی